Skauti nebo kulturisté?

Dnešní mládež ke sportu moc netíhne, to ale není náš případ!

Když už nějak sportují, je to většinou fotbal, florbal... Nemluvě o tom, že stravovací návyky těchto „sportovců“ působí velice zvláštně. Problém však nastává v tom, že např. fotbal nerozvíjí sílu ani houževnatost.

Ve zdravém těle je zdravý duch, to je vlastně docela rozumné. Skaut by měl mít tělo co nejvšestranější. Jak k němu ale dojít? Tuto otázku jsme si kladli dlouho, dokud jsme nezjistili, že jinak než sportem, stravou a odpočinkem to nepůjde. Proto jsme se domluvili a vytvořili menší skupinku, která začala navštěvovat místní školní posilovnu. V posilovně ovšem naše sportovní aktivity nekončí, svá těla budujeme i při boxu, fotbalu, výpravách, jízdě na kole, běhu... V tělocvičně máme již jednoho lehce pokročilého cvičence, který dohlíží na své služebně mladší kolegy, aby tréninky byly co nejúčinější a zároveň co nejbezpečnější.

Viditelné úspěchy očekáváme v létě v roce 2015, pokud tedy vydržíme. Cesta za všestraným tělem je dlouhá, plná bolesti a sebepřekonávání, ale stojí za to!

!No Pain-No Gain!

Naposledy upraveno 28.12.2015