Skauti uklízí klubovnu „po 20-ti letech“

Dne 17.11. jsme uklízeli naší skautskou klubovnu. Sraz jsme měli téměř jako vždy v 8.00.

Polovina členů naší skautské úklidové čety se, jak už je samozřejmě tradicí, zpozdila minimálně o půl hodiny. Po radostném shledání jsme se pustili do uklízení.

Načež za zhruba pět hodin pečlivé práce jsme dosáhli opravdu neuvěřitelných výsledků, které opravdu stály za to. Ani ono samotné vycpané ptactvo, které je v naší klubovně umístěno, ještě nezažilo tak horlivé uklízení. Aby nám nevyhládlo připravili jsme si v čele s Půi velmi dobrý oběd. Zhruba v 17.00 bylo naše dílo kompletně dokonáno. Po namáhavé práci jsme si zahráli pár her, navečeřeli jsme se, pojedli jsme popcorn a většina z nás šla spát. Ráno jsme se rozcvičili, najedli, uklidili jsme nepořádek z večera a ve 12.00 jsme se rozešli zpět do našich domovů.

Naposledy upraveno 25.12.2013

clanek, novinka, uklid, klubovna, chill, skaut, , ,