11/11/14 „Máš odvahu? Poměř se Sparťanem!“

Chtěli bychom tě pozvat v úterý 11.11. 2014 na zajímavou akci laděnou do příběhu z dávného Řecka. Užiješ si spoustu zábavy, zahraješ si zajímavé hry a třeba se i staneš spartským bojovníkem. Tak neváhej a doraž v 16:00 do klubovny!

-Akce začíná v 16:00, končí v 17:30. Nebudeš potřebovat vůbec nic, snad jen dobrou náladu a chuť zkusit něco nového.

ZDE JE MAPA S KLUBOVNOU: http://www.mapy.cz/s/dX1X

PRO RODIČE: Pro vaše děti je připraven program podle skautského principu (tzn. budeme s dětmi hrát hry a zároveň je při tom naučíme novým dovednostem). Jak přesně toto funguje v praxi? Není nic snažšího, než doprovodit svoje dítě do klubovny, zde bude vedoucí, jenž vám vše jednoduše vysvětlí.

Po ukončení (tj. cca 17:30) by bylo vhodné, kdyby jste si své dítě vyzvedli. Pokud s tím nemáte problém, dítě samozřejmě může odejít samo.

!Nenechte se odradit a přijďte se na vlastní oči podívat, jak ten skauting vlastně funguje!

Naposledy upraveno 03.01.2015

clanek, novinka, newblood, , , ,